Reference - Děkuji všem za příspěvky a velice si jich vážím.

U Potůčku 2016

T + K Kinští | 10.08.2016

Dobrý den,

všem moc a moc doporučujeme. Velice příjemné jednání, na všem se dalo domluvit. Aparaturu v sálu postavil perfektně i s osvětlením ( do barvy naší svatby) - což nás mile překvapilo. Vše co bylo potřeba si vyřešil ještě než jsme dorazili. Zahrál nádhernou píseň podtrhující atmosféru toho, když jsme všichni do sálu vstoupili. Chválili si ho i svatebčané za to jak to tam dokázal rozproudit :-). Určitě s ním budeme počítat i na další akce.
Jen a pouze doporučujeme, my byli vážně moc spokojeni :-)

Svatba 9.4.2016

Romana Malečková | 13.04.2016

Dobrý den,
jsem velice ráda za výbornou zábavu na naší svatbě a všem vřele doporučuji. Přístup profesionální a ochota s čímkoli pomoci. Příjemné vystupování a spousta kvalitní muziky. Souhlasím se vším co zde již bylo zmíněno v předešlých příspěvcích.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

Romana Malečková

Svatba 20.2. 2016

J + V Havlovi | 26.02.2016

Dobrý den,
také mi se připojujeme ke spokojeným novomanželům a touto cestou děkujeme za hudební zábavu na naší svatební oslavě. Vše proběhlo zcela dle našich představ, skvěle volená hudba, nenásilné vstupy bylo-li třeba něco ohlásit, příjemné vystupování a ochota.
Děkujeme a všem doporučujeme.

J. V. Havlovi

Svatební Párty 23.1.2016

Markétka a Honzík Hlouškovi | 27.01.2016

Zdravíme našeho Dje.
Chceme Vám touto cestou poděkovat za výbornou náladu a zábavu na naší svatební párty. Hity 80 a 90 let bylo přesně to co jsme v této divoké době chtěli slyšet. Každý si přišel na své a mohl zavzpomínat na dobu nedávno minulou. Obě rodiny byly nadšené a ještě druhý den u snídaně se vedly debaty o tanečních kreacích přítomných hostů.
Děkujeme moc za vkus, vstřícnost a profesionalitu.
Všem Vás budeme vřele doporučovat. Mějte se hezky a mnoho dalších spokojených svatebčanů.
M. a H. Hlouškovi.

Silvestr 2015

D. Janišová | 05.01.2016

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou zábavu, kterou jste nám a všem našim hostům připravil. Skvěle volená hudba, výborné soutěže, humor a profesionalita. Každý si přišel na své a všichni se výborně bavili.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
D. Janišová a personál Penzion-restaurantu.

Vyplutí do Života 23. 5. 2015

Dana a Tomáš Vostřákovi | 28.05.2015

Dobrý den,
jsme naprosto šťastní i po těch pár dnech co jsme spolu vypluli na společnou plavbu životem. Chceme Vám hrozně moc poděkovat za spouštění naší společné lodi zvané manželství na širý a daleký oceán plný nástrah a pokušení. Nevíme jak přesně to vyjádřit, abychom neopakovali předchozí příspěvky. Velice nás potěšilo, že jste byl schopen přichystat vše v našem vodáckém duchu a rodina, kamarádi, no prostě celá naše parta si to nesmírně užívali.
Organizace, rady a Vaše nasazení přineslo více než jsme čekali a myslím si i s manželem, že to byla ta nejlepší plavba v ten den na celé zemi.
Mi moc děkujeme, jste skvělý DJ.

AHOJ !!!
Dana a Tomáš Vostřákovi

Naše Svatební Akce 4. Dubna 2015

J+V Kramárovi | 16.04.2015

Zdravíme našeho suprového Partydje Toma !
Děkujeme moc za Vaši práci a úroveň se kterou jste na jedničku zafungoval na naší svatbě. Hudba, zábava, moderování - všechna čest no prostě profík každým coulem. Nikdo z nás nečekal, že by se to mohlo až takhle rozjet a je to jen Vaše zásluha pane DJ.
Všichni se super pobavily a to jak jste tam hned dal tu naši pecku a všichni říkali, že to nemůžete mít no to byl odvaz!!!
Jsme dodnes nadšení a rádi, že jsme si Vás vybrali a přejeme a doporučujeme všem, aby to udělali stejně! Jste prostě super DJ, Moderátor a Společník.
Posíláme velký dík a mějte se.
J+V - K

Náš Velký den 7.3.2015

Petr a Ivana Vachlovi | 26.03.2015

Dobrý den Tomáši,
jsme velice rádi a potěšeni, že se můžeme přidat k zástupu ostatních spokojených lidiček a vyseknout Vám poklonu. Za příjemné vystupování, profesionalitu, porozumění a posedlost udělat náš Velký den naprosto perfektním, což se také stalo skutečností.
Moc děkujeme za cenné rady a pomoc s organizací naší svatby. Naši svatební hosté si Vás nemohou vynachválit stejně jako mi.
Vkus, humor a skvělá hudba je Vaše doména.
Všem Vás vřele doporučujeme a přejeme spoustu takovýchto vydařených svateb, jako byla ta naše.
Mějte se príma a moc DÍKY.

Petr a Ivana Vachlovi

Nádherná Svatba 21.2.2015

J. Krátká | 26.02.2015

Krásný den, na který nikdy nezapomeneme!!!

Dobrý den Tomáši,
musíme Vám ještě jednou moc poděkovat za naprosto úžasnou zábavu na naší svatbě. Všichni jsme se do sytosti vyblbli a hudba byla naprosto skvělá. Vaše příjemná povaha a smysl pro humor vše jen podtrhovaly. Jste velice příjemný a empatický člověk a všichni si Vás moc chválili. Jsme moc rádi, že se vše tak vydařilo a vůbec nevadilo, že není léto.
Všem, kteří chtějí kvalitního Diskžokeje vřele doporučujeme pana Tomáše! Je to profík a umí si v každé situaci poradit.
Máme Vás v srdci a mějte se moc krásně.

J. Krátká

Masopustní Bál 2015

Dobrovolní Hasiči | 14.02.2015

Dobrý den,
velice vám chceme poděkovat za naprosto skvělou atmosféru na našem masopustním bále 6.2.2015. Bylo to naprosto úžasné a nemělo to chybu. Vaše hudební produkce a zejména vtipné moderování a hlášky prostě neměly chybu. Původně jsme chtěli kapelu, ale ještě že jsme se rozhodli pro Vás. Zahrál jste vše co si kdo vzpomenul a spousta kolegů prohrála sázku, protože si myslely, že Vás nachytají! Jste naprostý profesionál a umíte výborně improvizovat, když se něco pokazí - narážím na tu naší zpackanou tombolu děkujeme za záchranu ještě jednou. Každopádně s Vámi počítáme i na naše další letošní akce. Jste super a ještě jednou moc děkujeme.
Kovandová a Hasiči.

Záznamy: 1 - 10 ze 44
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek