O MNĚ

 

Dobrý den, 

vážení klienti dovolte mi, abych se Vám v krátkosti představil. Jmenuji se Tomáš Straka alias PartyDj Tomi a již 12 let se věnuji hudebním produkcím a moderování převážně na svatbách, ale i firemních večírcích, módních přehlídkách, plesech a jiných oslavách. Mám to štěstí, že má práce je zároveň mým koníčkem, a proto se jí věnuji s plným nasazením.

 

Nejdůležitějším je spokojenost klienta a hostů. Proto kladu veliký důraz na přípravu, aby v tak významný den, jakým svatba jistě je vše fungovalo na 110%.

Jako Dj na svatbu zodpovědně připravuji playlisty pro každou akci individuálně dle požadavků klienta, moderování, svatební zvyky a soutěže jsou na přání samozřejmostí.

 

Protože vím, jak náročná je příprava svatebního dne či večírku, nebudu Vás zde zdržovat nepodstatnými informacemi.

Tak jen pár rad, jak na úspěšnou a nezapomenutelnou svatbu či oslavu.

 

Živá hudba(hudební skupina) nebo Dj ? 

  • Hudební skupina má omezený repertoár, musí dělat přestávky, je náročná na prostor, nemůže hrát potichu (pro poslech) a pokud je kvalitní není přliš levná. Ovšem má své kouzlo zvláště pro ty dříve narozené.
  • Dj zahraje téměř vše co si přejete, přestávky dělat nemusí, je nenáročný na prostor, může hrát pro poslech(hostina, vyprávění, čtení přání...) hudba nezní falešně, dechovky a jina tradiční hudba nejsou problém, je rozhodně levnější a pokud je profesionál tak dokáže skvěle pobavit.
  • Jen je třeba dobře rozmyslet zda ušetřených pár set či tisíc stojí za pokaženou zábavu levnějším amatérem s né příliš valnou technikou a vystupováním!
  • Opravdový profesionál má vše zálohováno a zdvojeno, aby nedošlo k nechtěnému přerušení či ukončení zábavy.
  • Vždy se snaží s klienty maximálně optimalizovat náklady, ale né na úkor úrovně zábavy.
  • Výsledná kalkulace je vždy konzultována a garantována s možností úpravy vzhledem k možnostem klienta.

Nebojte se obyčejů a tradic !

  • Krásnými chvílemi určitě jsou první tance novomanželů, ale také svatební zvyky(dražba podvazku, házení kytice, únos nevěsty, rozverné soutěžní tance, recese svědků a přátel a mnoho dalších).